Beginners HOBBY HOKEJ LIGA

Hokejová liga pro začátečníky a mírně pokročilé

Tabulka 2022/2023

1.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Sharks

16

 

12

2

2

 

64

:

30

 

26

2.

C:\Users\Křivinka\Downloads\IMG_8027.JPG

All in 

16

 

12

1

3

 

89

:

38

 

25

3.

http://fshhl.cz/elements/images/uploads/10979/devil.jpg

Devil Butts „B“

16

 

11

2

3

 

63

:

48

 

24

4.

C:\Users\Křivinka\Downloads\logo loozers mensíí (1).jpg

Loozers

16

 

11

1

4

 

78

:

43

 

23

5.

C:\Users\Křivinka\Downloads\IMG_7981.JPG

HC Embedit

16

 

7

0

9

 

57

:

53

 

14

6.

C:\Users\Křivinka\Downloads\Hobby BLACK.png

HH Beginners

16

 

5

0

11

 

30

:

72

 

10

7.

logo

HH Oldies

16

 

4

1

11

 

73

:

60

 

9

8.

C:\Users\KIVINK~1\AppData\Local\Temp\IMG-8aa840910f746ec17501fed5c4670419-V.jpg

HC Engineers

16

 

3

1

12

 

20

:

67

 

7

9.

C:\Users\Křivinka\Downloads\IMG_8026.JPG

HC Jestřábi

16

 

3

0

13

 

28

:

62

 

6

rozlosování

Sezóna 2022/2023

Kolo

Datum

Den

Místo

Čas

Soupeř


Soupeř

Výsledek

1.

4. 9. 2022

neděle

Krasohala

14:30

HH Oldies

vs.

Engineers

0:2


5. 9. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Jestřábi

vs.

HH Beginners

3:1


6. 9. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

Loozers

3:5


7. 9. 2022

středa

Moutnice

21:00

Sharks

vs.

Devil Butts „B“

1:1






All in


Volno


2.

11. 9. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Loozers

vs.

HH Oldies

7:3


11. 9. 2022

neděle

Moutnice

18:30

All in

vs.

Sharks

2:8


12. 9. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Engineers

vs.

Jestřábi

1:0


13. 9. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Devil Butts „B“

vs.

Embedit

4:3






HH Beginners


Volno


3.

18. 9. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Jestřábi

vs.

Loozers

1:6


18. 9. 2022

neděle

Moutnice

17:30

HH Oldies

vs.

Devil Butts „B“

4:6


19. 9. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

HH Beginners

vs.

Engineers

2:1


20. 9. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

All in

0:9






Sharks


Volno


4.

25. 9. 2022

neděle

Moutnice

17:30

Devil Butts „B“

vs.

Jestřábi

5:3


25. 9. 2022

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

HH Oldies

3:1


26. 9. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Loozers

vs.

HH Beginners

5:0


27. 9. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Sharks

vs.

Embedit

5:3






Engineers


Volno


5.

2. 10. 2022

neděle

Krasohala

14:30

HH Oldies

vs.

Sharks

4:6


2. 10. 2022

neděle

Moutnice

18:45

Jestřábi

vs.

All in

3:5


3. 10. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

HH Beginners

vs.

Devil Butts „B“

3:6


4. 10. 2022

úterý

Moutnice

20:45

Engineers

vs.

Loozers

1:7






Embedit


Volno


6.

9. 10. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Sharks

vs.

Jestřábi

4:0


9. 10. 2022

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

HH Beginners

2:3


10. 10. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Devil Butts „B“

vs.

Engineers

6:2


11. 10. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

HH Oldies

2:1






Loozers


Volno


7.

16. 10. 2022

neděle

Krasohala

14:30

HH Beginners

vs.

Sharks

2:4


16. 10. 2022

neděle

Moutnice

18:45

Engineers

vs.

All in

2:4


17. 10. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Loozers

vs.

Devil Butts „B“

1:5


18. 10. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Jestřábi

vs.

Embedit

5:4






HH Oldies


Volno


8.

30. 10. 2022

neděle

Moutnice

17:30

HH Oldies

vs.

Jestřábi

5:2


23. 10. 2022

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

Loozers

6:2


24. 10. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Sharks

vs.

Engineers

3:2


25. 10. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

HH Beginners

6:0






Devil Butts „B“


Volno


9.

30. 10. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Loozers

vs.

Sharks

5:3


6. 11. 2022

neděle

Moutnice

18:45

Devil Butts „B“

vs.

All in

6:6


31. 10. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

HH Beginners

vs.

HH Oldies

2:5


1. 11. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Engineers

vs.

Embedit

0:5






Jestřábi


Volno


10.

15. 11. 2022

úterý

Moutnice


Engineers

vs.

HH Oldies

1:1


6. 11. 2022

neděle

Moutnice

17:30

HH Beginners

vs.

Jestřábi

3:0


8. 11. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Loozers

vs.

Embedit

4:3


7. 11. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Devil Butts „B“

vs.

Sharks

5:2






All in


volno


11.

13. 11. 2022

neděle

Moutnice

17:30

HH Oldies

vs.

Loozers

1:9


13. 11. 2022

neděle

Moutnice

18:45

Sharks

vs.

All in

3:2


14. 11. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Jestřábi

vs.

Engineers

1:3


15. 11. 2022

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

Devil Butts „B“

6:2






HH Beginners


Volno


12.

20. 11. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Loozers

vs.

Jestřábi

5:1


20. 11. 2022

neděle

Moutnice

17:30

Devil Butts „B“

vs.

HH Oldies

4:3


21. 11. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Engineers

vs.

HH Beginners

2:3


22. 11. 2022

úterý

Úvoz

19:00

All in

vs.

Embedit

8:2






Sharks


Volno


13.

28. 11. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Jestřábi

vs.

Devil Butts „B“

2:4


27. 11. 2022

neděle

Moutnice

18:45

HH Oldies

vs.

All in

2:5


27. 11. 2022

neděle

Moutnice

17:30

HH Beginners

vs.

Loozers

5:11


27. 11. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Embedit

vs.

Sharks

1:5






Engineers


Volno


14.

5. 12. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Sharks

vs.

HH Oldies

2:0


4. 12. 2022

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

Jestřábi

6:2


4. 12. 2022

neděle

Moutnice

17:30

Devil Butts „B“

vs.

HH Beginners

0:3


4. 12. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Loozers

vs.

Engineers

4:1






Embedit


Volno


15.

11. 12. 2022

neděle

Krasohala

14:30

Jestřábi

vs.

Sharks

0:5


11. 12. 2022

neděle

Moutnice

18:45

HH Beginners

vs.

All in

0:10


12. 12. 2022

pondělí

Moutnice

19:45

Engineers

vs.

Devil Butts „B“

0:6


13. 12. 2022

úterý

Úvoz

19:00

HH Oldies

vs.

Embedit

4:2






Loozers


Volno


16.

8. 1. 2023

neděle

Krasohala

14:30

Sharks

vs.

HH Beginners

6:0


8. 1. 2023

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

Engineers

10:1


8. 1. 2023

neděle

Moutnice

17:30

Devil Butts „B“

vs.

Loozers

3:2


10. 1. 2023

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

Jestřábi

3:0






HH Oldies


Volno


17.

15. 1. 2023

neděle

Krasohala

14:30

Jestřábi

vs.

HH Oldies

5:2


15. 1. 2023

neděle

Moutnice

18:45

Loozers

vs.

All in

3:5


16. 1. 2023

pondělí

Moutnice

19:45

Engineers

vs.

Sharks

1:5


17. 1. 2023

úterý

Úvoz

19:00

HH Beginners

vs.

Embedit

1:4






Devil Butts „B“


Volno


18.

22. 1. 2023

neděle

Krasohala

14:30

Sharks

vs.

Loozers

2:2


22. 1. 2023

neděle

Moutnice

18:45

All in

vs.

Devil Butts „B“

6:0


23. 1. 2023

pondělí

Moutnice

19:45

HH Oldies

vs.

HH Beginners

7:2


24. 1. 2023

úterý

Úvoz

19:00

Embedit

vs.

Engineers

10:0






Jestřábi


Volno



ČF1

7. 2. 2023

úterý

Moutnice

20:45

Sharks

vs.

Engineers



13. 2. 2023

pondělí

Moutnice

19:45

Engineers

vs.

Sharks



19. 2. 2023

neděle

Krasohala

14:30

Sharks

vs.

Engineers


ČF2

5. 2. 2023

neděle

Moutnice

19:00

All in 

vs.

HH Oldies



12. 2. 2023

neděle

Moutnice

18:45

HH Oldies

vs.

All in



15. 2. 2023

středa

Moutnice

21:00

All in

vs.

HH Oldies


ČF3

6. 2. 2023

pondělí

Moutnice

19:45

Devil Butts B

vs.

HH Beginners



12. 2. 2023

neděle

Krasohala

14:30

HH Beginners

vs.

Devil Butts B



14. 2. 2023

úterý

Moutnice

20:45

Devil Butts B

vs.

HH Beginners


ČF4

7. 2. 2023

úterý

Úvoz

19:00

Loozers

vs.

Embedit



12. 2. 2023

neděle

Moutnice

17:30

Embedit

vs.

Loozers



14. 2. 2023

úterý

Úvoz

19:00

Loozers

vs.

Embedit


Play-off

20. 2.  - 1. 3. 2023

semifinále

1 postupující ZČ


4 postupující ZČ







2 postupující ZČ


3 postupující ZČ


Play-off

1. – 12. 3. 2023

finále







o 3. místo





Baráž FSHHL

20. 3. - 2. 4. 2023








kanadské bodování hráčů

Kanadské bodován

Pořadí

Hráč

Klub

Utkání

Branky

Asistence

KB

1.

Pelikán Radek

Loozers

16

19

9

28

2.

Švaňhal Jan

Sharks

16

22

4

26

3.

Hlavnička Petr

Embedit

13

7

17

24

4.

Kolařík Mario

All in

8

17

6

23

5.

Hudák Gabriel

Embedit

15

18

4

22

6.

Mlejnek Lukáš

Loozers

14

11

7

18

7.

Matuš Martin

All in

12

10

8

18

8.

Veselý Petr

Devil Butts B

13

8

10

18

9.

Šmarda Zdeněk

Embedit

13

9

8

17

10.

Bober Jan

Sharks

16

7

10

17

11.

Auer Aleš

Sharks

16

8

8

16

12.

Bartoš Miroslav

Devil Butts B

14

10

5

15

13.

Staněk Martin

Devil Butts B

15

7

8

15

14.

Matys Ondřej

Jestřábi

14

9

5

14

15.

Krejčí Denis

All in

9

7

7

14

16.

Duchoň Vladimír

All in

11

9

4

13

17.

Měřínský Libor

Devil Butts B

15

6

7

13

18.

Hlobil Ondřej

HH Oldies

12

8

4

12

19.

Dolníček Radim

Jestřábi

12

8

4

12

20.

Hubáček Stanislav

Embedit

12

10

1

11

21.

Kořínek Radovan

All in

9

10

1

11

22.

Lang Martin

All in

3

6

5

11

23.

Vrzal Pavel

HH Oldies

16

6

5

11

24.

Koláčný Radim

HH Beginners

16

6

5

11

25.

Blažík Michal

HH Beginners

16

5

6

11

26.

Šeda Marek

All in

5

4

7

11

27.

Mička Jiří

Devil Butts B

12

8

2

10

28.

Hudeček Filip

HH Beginners

14

6

4

10

29.

Beránek Jiří

All in

10

5

5

10

30.

Škoda Tomáš

HH Oldies

11

6

3

9

31.

Němeček Karel

Loozers

6

6

3

9

32.

Martiňák Radek

Devil Butts B

10

5

4

9

33.

Opálka Miroslav

Sharks

9

2

7

9

34.

Procházka Lukáš

Loozers

8

6

2

8

35.

Zorník Michal

Devil Butts B

9

5

3

8

36.

Andrlík Filip

Sharks

11

4

4

8

37.

Vlach Tomáš

Loozers

15

4

4

8

38.

Výtisk Petr

Loozers

7

3

5

8

39.

Machala Tomáš

Loozers

12

2

6

8

40.

Peška Antonín

Sharks

4

7

0

7

41.

Šír Ondřej

Loozers

6

7

0

7

42.

Forman Martin

HH Oldies

9

6

1

7

43.

Mrkvica Michal

All in

6

4

3

7

44.

Richter Tomáš

HH Oldies

9

3

4

7

45.

Maršálek Petr

All in

10

2

5

7

46.

Csefay Dalibor

Sharks

7

5

1

6

47.

Eliáš Patrik

Jestřábi

8

4

2

6

48.

Kolář Adam

Sharks

12

4

2

6

49.

Kapoun Jaroslav

Loozers

9

3

3

6

50.

Hoda Ivan

Devil Butts B

13

2

4

6

51.

Medek Ladislav

HH Oldies

14

1

5

6

52.

Měřínský Pavel

Devil Butts B

9

1

5

6

53.

Vaverka Vladimír

HH Oldies

11

3

2

5

54.

Šubrt Jan

Engineers

11

3

2

5

55.

Martenz Martin

Engineers

9

3

2

5

56.

Horčička Dušan

Jestřábi

7

3

2

5

57.

Mezník Pavel

Jestřábi

14

3

2

5

58.

Přichystal Petr

All in

2

3

2

5

59.

Nohejl Jaromír

Devil Butts B

11

3

2

5

60.

Albl Jaromír

HH Beginners

11

2

3

5

61.

Kovanda Richard

Embedit

16

2

3

5

62.

Friedl Patrik

Loozers

9

5

0

5

63.

Kučera Radim

HH Oldies

2

3

1

4

64.

Dočkal Jan

HH Oldies

14

3

1

4

65.

Říha Tomáš

Embedit

7

3

1

4

66.

Martyš Ivan

Devil Butts B

7

3

1

4

67.

Pazdera Ladislav

HH Oldies

10

2

2

4

68.

Beránek Martin

Embedit

13

2

2

4

69.

Tománek Karel

Devil Butts B

4

2

2

4

70.

Gehlfuss Patrik

HH Beginners

11

3

0

3

71.

Janulík Zdeněk

HH Beginners

7

3

0

3

72.

Trávníček Michal

Engineers

4

3

0

3

73.

Markus Daniel

Loozers

7

3

0

3

74.

Ištván Ondřej

Sharks

4

2

1

3

75.

Zezulka Lukáš

Sharks

9

2

1

3

76.

Koutný Jaroslav

Loozers

10

2

1

3

77.

Burýšek Richard

Loozers

7

2

1

3

78.

Bartoněk Petr

HH Oldies

11

1

2

3

79.

Oweis Kamil

Engineers

12

1

2

3

80.

Maslonka Tomáš

Embedit

7

1

2

3

81.

Flajsinger Petr

Embedit

5

1

2

3

82.

Ognar Olin

All in

6

1

2

3

83.

Chytka Tomáš

Sharks

9

1

2

3

84.

Poláček František

HH Oldies

10

0

3

3

85.

Zachař Radek

All in

15

0

3

3

86.

Štefanič Stanislav

HH Beginners

7

2

0

2

87.

Jakoubek Petr

Engineers

8

2

0

2

88.

Duda Michal

Engineers

9

2

0

2

89.

Valtr

All in

1

2

0

2

90.

Buček

All in

1

2

0

2

91.

Soušek Oldřich

Devil Butts B

4

2

0

2

92.

Rossi Zdeněk

HH Oldies

11

1

1

2

93.

Triner Michal

HH Beginners

12

1

1

2

94.

Lux Martin

HH Beginners

4

1

1

2

95.

Šlenker Samuel

Engineers

5

1

1

2

96.

Růžička Michal

Engineers

11

1

1

2

97.

Častulík Jakub

Jestřábi

7

1

1

2

98.

Sovadina Petr

Jestřábi

4

1

1

2

99.

Vlček Jiří

Embedit

12

1

1

2

100.

Bernátek Michal

Loozers

7

1

1

2

101.

Konečný Stanislav

Devil Butts B

2

1

1

2

102.

Požár Patrick

HH Oldies

2

0

2

2

103.

Koudelka František

Jestřábi

14

0

2

2

104.

Jandl Filip

Jestřábi

5

0

2

2

105.

Čepička Martin

Jestřábi

13

0

2

2

106.

Urban Zdeněk

Embedit

9

0

2

2

107.

Urban Vlastimil

Embedit

6

0

2

2

108.

Režný Miroslav

All in

2

0

2

2

109.

Šťastný Lukáš

Sharks

13

0

2

2

110.

Svozil Stanislav

Loozers

6

0

2

2

111.

Lefner Petr

HH Beginners

14

1

0

1

112.

Pálka Zbyněk

Engineers

1

1

0

1

113.

Řezník Vítězslav

Engineers

1

1

0

1

114.

Vaníček Patrik

Engineers

14

1

0

1

115.

Štepita Marek

Embedit

2

1

0

1

116.

Gregor

Embedit

1

1

0

1

117.

Lajkeb Milan

All in

6

1

0

1

118.

Tikovský Lukáš

All in

5

1

0

1

119.

Matuš Antonín

All in

7

1

0

1

120.

Teplý Josef

Sharks

2

1

0

1

121.

Vrzal Stanislav

Loozers

5

1

0

1

122.

Jeřábek Tomáš

Loozers

3

1

0

1

123.

Jonaštík Peter

HH Oldies

1

0

1

1

124.

Procházka Martin

HH Oldies

1

0

1

1

125.

Forman Jan

HH Beginners

10

0

1

1

126.

Osička Vladimír

HH Beginners

12

0

1

1

127.

Kůra Václav

HH Beginners

6

0

1

1

128.

Lošťák David

HH Beginners

15

0

1

1

129.

Bošela Jaroslav

Engineers

9

0

1

1

130.

Věžník Radim

Engineers

3

0

1

1

131.

Bodnár Patrik

Engineers

8

0

1

1

132.

Pešl Daniel

Engineers

8

0

1

1

133.

Grvitšvili Roman

Engineers

8

0

1

1

134.

Rodinov Vlad

Engineers

1

0

1

1

135.

Csefay Dalibor

Engineers

2

0

1

1

136.

Ulbricht Rudolf

Engineers

5

0

1

1

137.

Nossek Radim

Jestřábi

1

0

1

1

138.

Nekvinda David

Embedit

9

0

1

1

139.

Šilhan Radek

All in

5

0

1

1

140.

Bureš Patrik

All in

15

0

1

1

141.

Chabičovský Jiří

Sharks

6

0

1

1

142.

Makeš Dominik

Sharks

10

0

1

1

143.

Janderka Jakub

Loozers

8

0

1

1

144.

Šanca Ondřej

Loozers

1

0

1

1

145.

Bělík Miloš

Loozers

6

0

1

1

146.

Merna Jiří

Devil Butts B

2

0

1

1

147.

Koutný Vladimír

Devil Butts B

1

0

1

1

148.

Pazour Libor

HH Oldies

14

0

0

0

149.

Minks Marcel

HH Beginners

1

0

0

0

150.

Schele Roman

Engineers

3

0

0

0

151.

Tkáč Peter

Engineers

1

0

0

0

152.

Pečínka Stanislav

Engineers

2

0

0

0

153.

Vaněk Dominik

Engineers

2

0

0

0

154.

Pařík Zdeněk

Engineers

4

0

0

0

155.

Chlpík Martin

Engineers

1

0

0

0

156.

Balát Zbyněk

Engineers

1

0

0

0

157.

Fasora Radek

Engineers

1

0

0

0

158.

Kala Jan

Engineers

2

0

0

0

159.

Caha Jakub

Jestřábi

11

0

0

0

160.

Buyalskiy Alexandr

Jestřábi

6

0

0

0

161.

Galeta Patrik

Jestřábi

12

0

0

0

162.

Koš Libor

Jestřábi

9

0

0

0

163.

Krčmárik Marian

Jestřábi

8

0

0

0

164.

Ocelík Petr

Jestřábi

4

0

0

0

165.

Pálka Martin

Jestřábi

13

0

0

0

166.

Sedlák  Petr

Jestřábi

1

0

0

0

167.

Karbaš Roman

Jestřábi

1

0

0

0

168.

Migota Ondřej

Embedit

1

0

0

0

169.

Chlachula Aleš

Embedit

10

0

0

0

170.

Gruber Dušan

All in

4

0

0

0

171.

Zachař Milan

All in

4

0

0

0

172.

Šeliga Vladimír

All in

2

0

0

0

173.

Štýbl

All in

1

0

0

0

174.

Peroutka Jan

Sharks

2

0

0

0

175.

Gajdošík Jaromír

Sharks

1

0

0

0

176.

Chytka Tomáš

Loozers

2

0

0

0

177.

Zemen Stanislav

Loozers

1

0

0

0

178.

Leicman Aleš

Devil Butts B

4

0

0

0

179.

Drápal 

Devil Butts B

1

0

0

0